Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Kawka atakuje (i straszy)~
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2012-09-23 17:50
Oj rety, rety!

Coś długo mnie tu nie było. Znów. XDD

Co wywołało kawkę z nory? A no, siedzę sobie jak gdyby nigdy nic... aż tu nagle klient poczty elektronicznej zgłasza mi grzecznie, że mam nową wiadomość w skrzynce mailowej. Ok, sprawdzam... przyszło powiadomienie o nowej prywatnej wiadomości... Tu niestety ujawnia się moje haniebne ignorowanie powiadomień z Klubu Raniuszka, bo choć przychodzą, ja na Juniorze się nie zjawiam. I może dobrze, bo ostatnio nam się (w moim przekonaniu przynajmniej) załoga Otopowa odmłodziła, jeszcze by się mnie przestraszyli... ;D

Co nowego i kawczego? W zasadzie nic...
7 sierpnia nawiedziła woj. świętokrzyskie (szczególnie gminę Pawłów w powiecie Starachowice) trąba powietrzna. To zaiste wiele z osób tu obecnych wie, słyszało. Nie będę tu się rozdrabniać nad tym, co nad moją głową przeleciało w ciągu 20 minut (od 1:40 do 2 w nocy) bo to grozą wieje, a jak już wspomniałam nie chcę straszyć młodszych kolegów i koleżanek. Kosy jednakże boleją (tak mi się wydaje) bo urwało pół ich ukochanego modrzewia, na którym przesiadywały (który nota bene był drzewem o średnicy na oko 50-60 cm w miejscu w którym go urwało więc... to chyba starszym otopowiczom pomaga wyobrazić sobie cóż to było za straszliwe zjawisko) a puszczyki upiornym pohukiwaniem opłakują sosny z krawędzi lasu, które, niczym zapałki, uległy wichrowi i z brzegu lasu zostało pobojowisko. Przez 4-5 dni nie mieliśmy prądu a dopiero kilka dni temu naprawiono latarnie. Przez 2 dni po wichurze po wsi kręciło się wojsko, leśnictwo, elektrycy i kawka wie co jeszcze... W mieście gminnym zwanym Pawłów szkoła (gimnazjum) straciła dach albo jego część (nie wiem dokładnie bo informacje przez pierwsze dwa dni były przenoszone jak w głuchym telefonie, a potem wyjechałam do rodziny ze względu na trudne warunki - śmiejcie się śmiejcie, ale lodówka jedzenie trzyma tylko 24h, potem jak prądu nie ma, to i jedzenia też nie, trzeba się ratować konserwami). 

A na własnym podwórku to właściwie nic nowego. Zastanawiam się czy nie narysować czegoś do galerii z racji faktu, że ostatnio dużo rysuję portretów i tym podobnych, to bym może i jakiego ptaszka nasmarowała. 

A co tam u Was? Jak wakacje? :) Mam nadzieję, że mieliście więcej szczęścia niż ja tego roku, i że nikt mieszkający w Świętokrzyskim czy w pozostałych terenach nawiedzonych nawałnicami nie ucierpiał.

Ogłaszam zakończenie straszenia swoją osobą. 

Do zobaczenia / usłyszenia / przestraszenia / wszystko na raz (niepotrzebne skreślić :) )
~Kawka aka Tiga
 
 
Komentarze ( 6 )
 
 
Puszczyk
kruk
punkty: 6505
* * * * *
 
dodano: 2012-09-23 19:08
Bardzo się cieszę, że mimo wszystko zajrzałaś - i jestem pewna, że żaden Klubowicz się z tego powodu nie przestraszył :)
I czekam na rysunki :)
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2012-09-23 20:11
Miło mi słyszeć, że ktoś cieszy się, że naczelna zjawa OTOPJuniora powróciła na zamczysko jakim jest jej blog. ;)

Także miło mi, że ktoś czeka na rysunki. Co prawda akurat ptaki mi słabo wychodzą jeśli chodzi o realistyczne szkice, ale postaram się cokolwiek wstawić, żeby galeria nieco ożyła. :)
 
 
kormoran_13
bielik
punkty: 13523
* * * * * * *
 
dodano: 2012-09-23 20:29
Miło, że wróciłaś :)
Czekam na rysunki, podobnie jak Puszczyk (nie tylko te realistyczne).


 
 
DoXxil
kruk
punkty: 5752
* * * * *
 
dodano: 2012-09-25 15:44
Ciesze się Kawko, ze zawitałaś :) 
Czekamy oczywiście z niecierpliwością na rysunki. ciekawa jestem co tam Kawce do głowy przyjdzie. Mam nadzieje, że następne wakacji upłyną ci bez takich jak w tym roku atrakcji.
 
 
basias
puchacz
punkty: 42414
* * * * * * * *
 
dodano: 2012-09-25 19:48

Oj, zaraz tam "straszy". Ja się cieszę z powrotu "OTOPJuniorowej zjawy" bardzo cieszę :) I oby nawiedzała nas jak najczęściej ;)

 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2012-09-26 17:53
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za miłe powitanie :)

A no straszy straszy, a przynajmniej próbuje. Basiu, ja tu się porządnie zabieram do straszenia a Wy się mnie w ogóle nie boicie! :( No wiecie co... ;)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP