Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Kurcze pieczone i to z frytkami...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2012-10-03 20:56
... czyli odc. 2 straszenia.

Witajcie, przede wszystkim, moi drodzy!

Otóż nie dość, że szanowna publiczność zjawy imieniem Kawka się nie boi, to jeszcze pisze do mnie w zwiększających się ilościach. Nie to, żebym narzekała, bo to fajnie otrzymać miły list, albo zwykłe cześć od kogoś, ale to aż dziwne, bo w końcu ja tu straszę! ;D

Eh.

Czytając wpis Trójki (Programu Trzeciego Polskiego Radia) na popularnym portalu społecznościowym zwanym Facebook zobaczyłam śliczną sójkę. Fotografia była opisana. Otóż na Myśliwieckiej 3/5/7 widać zalęgła się sójka lubiąca audycje radiowe, szczególnie zapewne audycje piątkowe, kiedy to głos zabiera Pan Andrzej Kruszewicz. :) Trójkowi Redaktorzy proszą o pomoc w nadaniu imienia sójce... Jeśli ktoś ma Facebooka zapraszam do nadsyłania pomysłów ;) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=429281153800790&set=pb.106579032737672.-2207520000.1349289984&type=1&theater

Natomiast Kawka kombinuje. Jak tu i co narysować bo w końcu obiecała. Straszenie straszeniem, ale narysować trzeba.

Najbardziej straszyć, to straszy szkoła. Oj tak. Niedawno jednego dnia miałam 3 kartkówki 20 minutowe i jeden sprawdzian. Z 4 różnych przedmiotów... dzień szkolny miał 7 godzin lekcyjnych. Pół dnia nam to zajęło... No cóż, 3 klasa gimnazjum to nie żarty. Zmokłe czarno szare delikwentki już zaczynają zaglądać nam do okien (czyt. kawki). Najzabawniej wyglądają rano, kiedy następuje rytuał rozgrzewania się na antenach. :) Potem przemarsz rynną, w jedną, w drugą, a na końcu Rada zasiada na rynnie mocno się pusząc i radzi... ale nad czym, to nasza zgrana paczka grzeszników jeszcze nie wie. Alee się dowie, oj dowie. :) A przynajmniej jedna grzesznica w postaci numeru 21. czyli mnie. :)

Drugą zabawną sprawą są wróble warszawskie. Bywałam ostatnio często w stolicy... Wron Ci u nich dostatek, i to jeszcze niebywale otyłych. One już nawet nie latają... jak kawki, nie chce im się. Płosz tu, strasz (chyba nie jestem w tym zbyt dobra) a ona dwa pospieszne kroki zrobi i dalej będzie buszowała blisko. Już nie mówiąc o słynnych numerach ze śmietnikami, które same wypluwają różne śmieci, a na końcu wyskakuje wrona / gawron / kawka (niepotrzebne skreślić) z interesującym ją obiektem w dziobie. Ale co do wróbli - ich ilość jest zaskakująco mała. Przy karmniku w bloku na Żoliborzu warszawskim więcej jest sikorek, (zdarzają się szczygły co mnie zdziwiło) niż wróbli, ale jeśli już takowe się pojawią... Nie daj Panie Boże przejść między dwoma żywopłotami, w które spadło nieco ziarna, bo można zaliczyć niebezpiecznie bliskie spotkania z luxtorpedami. Wróble! Czy wróble mnie słyszą? Apeluję o przestrzeganie ograniczenia prędkości w terenie mocno zabudowanym!

Proszę państwa, ogłaszam koniec straszenia.
A tak na marginesie - będę tak długo straszyć, aż mi wyjdzie. Ot co! :)
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i do miłego zobaczenia (lub straszenia)
~Kawka aka Tiga
 
 
Komentarze ( 5 )
 
 
Molli
jaskółka
punkty: 2578
* * *
 
dodano: 2012-10-04 15:06
To Ty narysowałaś? Bardzo ładnie . 
Czy ten zwierz (tygrys )jest z Feral Heart ?
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2012-10-04 20:37
Widzę, że ktoś tu gra w FH :)

Ta postać w nagłówku bloga (jeśli o ten obrazek Ci chodzi) jest owszem, mojego autorstwa, a postać (lwica Tiga), to moja postać stworzona daawno temu, kiedy Feral Heart jeszcze nie istniało albo było w bardzo wczesnej wersji. :) Grałam nią kiedyś na FH, ale odinstalowałam je ze względu na słaby internet.

I dziękuję za pochwałę dla rysunku :)
 
 
Molli
jaskółka
punkty: 2578
* * *
 
dodano: 2012-10-05 14:07

Eh... Kiedyś zobaczyłam przypadkiem tą grę i zainstalowałam ją :)
No ,niestety także ją od instalowałam z tego samego problemu.
Pięknie rysujesz ,naprawdę .... 
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2012-10-05 21:18
Dziękuję za docenienie jeszcze raz... (chociaż nie uważam żeby było jakoś super, ale cóż, ćwiczenie czyni mistrza, ja już 4 lata ćwiczę to może w końcu coś z tego będzie) :)
 
 
aneczka
pliszka
punkty: 187
*
 
dodano: 2012-10-11 17:19
Dużo... bardzo dużo... ale też przyznaję, że ślicznie to narysowałaś
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP