Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Zaproszenie
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2012-03-19 16:32
Witajcie!

Zauważyłam ostatnio, że na OTOPJunior wzrasta ilość naprawdę utalentowanych ptakolubów. Oczywiście to bardzo dobrze! To świetnie! Ale w związku z tym mam małe zaproszenie na portal deviantart.com (na którym konta mają takie osoby jak Aigrette czy ja, niestety Aigrette przestała je odwiedzać, bo studia gonią). Tam możecie wstawiać wszystko, dosłownie - animowane napisy w Gimpie, sygnatury, avatary (oczywiście własnego wykonania), zdjęcia (nie tylko ptaków ale wszystkiego, czego dusza zapragnie) rysunki i wiersze, opowiadania. Dosłownie wszystko. Jedynym mankamentem jest potrzeba znajomości języka angielskiego (może nawet nie do komunikacji z użytkownikami bo można na początek poprzestać na znajomych z Polski, ale do obsługi portalowego konta). 
Dlaczego zapraszam?
Bo to świetna strona dla młodych talentów. Jest bardzo wiele osób, użytkowników jest zdaje się kilka milionów. Zawsze więc znajdzie się ktoś, kto jest mistrzem np. w rysowaniu koni, i będzie mógł powiedzieć nam, co powinniśmy poprawić, aby osiągnąć perfekcję. Oprócz tego - świetna zabawa ze znajomymi, ludzie z deviantArtu to na prawdę świetne osoby, zawsze można z nimi pogadać, a artysta artystę zrozumie. :) Jeśli ktoś chce zobaczyć, jak np wygląda profil użytkownika czy jego galeria, statystyki itp. może zajrzeć na mój profil http://tigalioness.deviantart.com/ . Jeśli chcielibyście się zarejestrować ale niezbyt u Was z angielskim albo jeszcze nie uczycie się na tyle długo, żeby coś wiedzieć, piszcie na moją prywatną pocztę (ew. zainteresowanym mogę podać inne formy kontaktu ale też na prywatną pocztę).
Mam nadzieję, że niektórzy się zarejestrują, bo warto. :) 
To tylko tyle na razie. Do zobaczenia :)
~Kawka a.k.a Tiga
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP