Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Z notatnika świętokrzyskiej czarownicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Juhuhu
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2012-03-05 18:16
UWAGA!
Jeśli macie Picolo albo CocaColę pod ręką to sięgnijcie po nią i napijcie się, bo jest co oblewać. :D
Otóż.... *werble* Rusza pierwsza odsłona nowej strony Przygód Kawczych! 8DDD Kawka przeprasza z góry za haniebny wygląd tła i niedopracowanie strony, ale nie mogę ukończyć szablonu, bo nie zebrałam wystarczającej ilości materiałów. Jeszcze raz apel - jeśli ktoś ma rysunki, animacje, zdjęcia związane z bohaterami opowiadania albo ma swoje własne komentarze i odczucia do postaci i miejsc, akcji i sposobu opisywania świata w opowiadaniu, etc. niech przysyła mi na e-mail / prywatną pocztę (jeśli chodzi o zdjęcia to na prywatnej poczcie przekażę chętnemu swój e-mail, natomiast komentarze itp. można przysyłać bezpośrednio na pocztę portalową)! To dla mnie ważne i myślę, że też dla pozostałych członków "Załogi", bo myślę że i oni chcieliby ujrzeć ukończoną stronę. :)
 Tu jest link: http://iga.waw.pl/kasia/przygodykawcze/przygodykawcze/index.html
Skopiujcie go do przeglądarki i enter, proszę. :) Klikając zakładki z boku otwieracie te podstrony w oknie pomiędzy boczną kolumną a nagłówkiem. Zdjęcia są i będą interaktywne, tj. podpisy pod spodem będą linkami do kolejnych zdjęć, które będą się otwierały w tym interaktywnym polu. Kliknięcie w tym polu powoduje (o ile to możliwe) powiększenie obrazu. Pole to będzie trochę większe (na razie z tego co pamiętam jest wielkości 400x400 px ale będzie większe kiedy wykonam tło). Co do zakładki z informacjami o nas - jeśli coś namąciłam (wiecie jak pamięć Kawki potrafi szwankować) albo kogoś pominęłam, nie napisałam - piszcie do mnie, bo Kawka też człowiek (Boże, jak to brzmi XDDD) i może się pomylić. Pokornie proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o niespodziankę w niedokończonych zakładkach. XDDD
 To tyle ode mnie. Jestem potwornie zajęta, mam wiele zaległości bo nie było mnie w szkole przed feriami. Po feriach z resztą też XDDD i nie mogę się wyrobić. Przypominam też o krzyżówce, bo jak na razie przysłano mi tylko jedno rozwiązanie. 
 Do zobaczenia, ptakoluby :D
~Kawka vel Tiga
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Sójka ...
Kawczy ...
Monsieur
Co się ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP