Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Bocianie zapiski
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Anioły
 
 
~ wegusik    |    dodano: 2014-12-21 17:43    |    ostatnia zmiana: 2015-01-12 11:29
Wybrałem się dzisiaj nad tutejsze jezioro. Wiało niesamowicie. Ale gdzieś w trzcinowisku zobaczyłem trzy duże białe ptaki, które wyglądały jak anioły. Były to czaple białe! Nad nimi przeleciały kolejne dwie czaple. Niesamowity obraz. Parę metrów przed nimi, na jeziorze, pływały dwa samce i jedna samiczka nurogęsi . Na krótko się wynurzały ponad taflę wody, by zaczerpnąć powietrza. Blisko brzegu plaży, na wodzie dryfowały krzyżówki .  Naliczyłem ok. 30 samców, a samic też było coś koło tego. Na drugim brzegu dojrzałem (trudno było nie dojrzeć) setki mew śmieszek . Podrywały się wszystkie do lotu, a potem pod wpływem silnego wiatru musiały znów zejść na ziemię. Wracając ze spaceru (byłem z rodzicami i z jednym psem) mamusia zauważyła na drzewie paszkota , który wesoło skakał po drzewie.
Tę wyprawę można zaliczyć do udanych, mimo silnego wiatru i niesprzyjających warunków.
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
O! ...
Miłosne ...
Uciekini ...
Albinosek
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP