Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Notki o ptakach i nie tylko
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Dzień Wacka
 
 
~ szlamnik    |    dodano: 2014-05-15 13:35    |    ostatnia zmiana: 2014-05-15 13:38

Zanim wybierzecie się na obóz, skorzystajcie z okazji poznania ludzi i roboty - przekazuję info od "Kulinga" o planowanej akcji:

„Dzień Wacka” (24 i 25 maja 2014)

Długi, zimny majowy weekend za nami, za to my gorąco zapraszamy na pełen wrażeń ostatni weekend maja!

Zapewniamy rewelacyjne towarzystwo, oooogrom pracy i jeszcze więcej satysfakcji z jej wykonania, wspólne slajdowiska, poranne wyjście w teren oraz pyszne jedzenie na świeżym powietrzu, a wszystko dzięki gościnności naszej wydziałowej  Stacji Biologicznej w Górkach Wschodnich na Wyspie Sobieszewskiej.

Zaczynamy o godz. 9 w sobotę (24 maja): na konieczne naprawy i „lifting” czekają wacki, a po wspólnej pracy zasłużony odpoczynek – pokazy slajdów, długie rozmowy i biesiadowanie przy ognisku. 

W niedzielę (25 maja): najpóźniej o ósmej ruszamy w teren, wracamy przed południem i kończymy naszą pracę; pożegnamy się  ostatnimi naprawami wacków w godzinach okołoobiadowych.

 Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się do Zuzanny Pestki, szefowej Studenckiego Koła Ornitologicznego "Kos", mail: kos.ug.gda@gmail.com;  zgłoszenia prosimy przesłać do 18 maja co pozwoli nam oszacować wielkość niezbędnych zakupów.

Dojazd do Stacji Biologicznej UG (ul. Ornitologów 26):

autobusem nr 186

http://www.ztm.gda.pl/rozklady/linia-186.html

bądź własnym samochodem

http://www.stacjabiologiczna.ug.edu.pl/

 

Od siebie dodam, że czyszczenie wacków skomplikowane nie jest i każdy jest w stanie to robić. Obszywanie też nie sztuka. A tak wygląda wacek z zawartością:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152377982078290&set=gm.762272910483505&type=1

 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
szlamnik
moderator
 
dodano: 2014-05-15 13:42
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Krogulec ...
 
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP