Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Sam na sam z ptakami
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Pierwszy wpis w nowym roku!
 
 
~ maszkieciorz    |    dodano: 2018-01-17 19:40
Nie umiałam uwierzyć w to,co widxiały moje oczy,gdy niespodziewanie nad moim miastem pojawiły się chnury,z których rychło sypnął biały puch. 
Wreszcie!!! Ponieważ święta mieliśmy absolutnie bezśnieżne, może chociaż ferie będą białe. A właśnie,zapomniałam wam pożyczyć wesołych świàt,życzę wam więc ptasich i wesołych ferii! Mamy już zawieszony karmnik przed oknem. Większą część gości zajmowały sierpówki i modraszki,ale od czadu do czasu trafiał się też jakiś grubodziób. W te ferie zamierzam zaczaić się przy karmniku z ukrytą kamerą i pofotografować naszych ptasich gości:-)  Fajnie byłoby zrobić parę fotek modraszek,ale toto tak szybko się ULATNIA z karmnika,że jest to nie lada wyzwaniem.
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Grubodziób
Zdjęcie ...
Plakat w ...
Flamingi ...
 
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP