Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki z mojej okolicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Raniuszki, tym razem młode.:)
 
 
~ gabriela11    |    dodano: 2012-04-30 16:36
No nareszcie! Wykluły się małe raniuszki! Jak przechodziłam niedaleko iglaka, w którym jest gniazdko, usłyszałam piszczenie maluchów. Dorosłe znalazły sobie pomocników lęgowych i wspólnie się uwijają. W blogu pt. " kosy" w komentarzu napisałam o pewnym dziwnym zdarzeniu związanym z samicą kosa. Bardzo prosiłabym o przeczytanie i wytłumaczenie w miarę możliwości tego zachowania u pani kosowej. Wracając do raniuszków, nie mogę się doczekać widoku małych, nieporadnych i słodkich ptaszków. Oczywiście takich podlotów, które właśnie wyleciały z gniazda.:) Już taki dorosły raniuszek jest śliczny, a co dopiero taki "podlocik".:):):)
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
I ...
Jakie to ...
No to ...
Wygrzeba ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP