Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki z mojej okolicy
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Gdzie te kowaliki?
 
 
~ gabriela11    |    dodano: 2012-05-07 18:09
W zimie kowalików koło mojego domu było dużo. Najpierw latały i nawoływały się, przeganiały się i za bardzo nie korzystały z karmnika. Z nadejściem ferii a przy okazji 30 stopniowych mrozów kowaliki regularnie odwiedzały ptasią stołówkę i zdominowały sikory w kolejce do jedzenia. Potem, gdy nadeszła wiosna, zaczęły swoje śpiewy i nawoływania szukając kogoś do pary i robiąc gniazda. A teraz nagle zniknęły. Przez cały kwiecień ich nie widziałam i także nic nie zapowiada się że zobaczę je w maju. Gdzie one się mogły podziać?
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2012-05-07 21:51
Zajęte są swoimi ptasimi sprawami, czyli sezonem lęgowym :) Zimą były łatwiejsze do zauważenia, bo szukały pokarmu i chętnie korzystały z tego co im wykładałaś w karmniku. W tej chwili są dużo bardziej ostrożne, mają dość pokarmu i nie muszą trzymać się blisko Twojego domu.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
I ...
Jakie to ...
No to ...
Wygrzeba ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP