Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Od poczatku przygód z ptakami
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Pomysły na zmiane Naszej Stronki
 
 
~ MichuTusz    |    dodano: 2009-01-24 21:27    |    ostatnia zmiana: 2009-01-24 21:27
Pomyślałem że jak są już zagadki to może tu będzie można podawać propozycje zmiany naszego forum( Jeżeli Sowa się zgodzi).
Jeśli nie zgadzacie się skasuje wpis.
 
 
Komentarze ( 7 )
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2009-01-24 23:37
Skoro zostałam wywołana do odpowiedzi :)
Nasz portal i forum nie są , jeszcze, idealne, choć w sumie jesteśmy z niego nieskromnie zadowoleni :) W miarę korzystania z forum przekonujemy się co działa lepiej, a co chciałoby się poprawić. Mamy takie przemyślenia i od Was spływały różne sygnały, które są skrzętnie notowane. Nie wszystkie da się  przeprowadzić, a przynajmniej nie od razu. Czasami można zrobić to od ręki, a czasami wymaga to głębszego przebudowania. A czasami dofinansowania :(
Wasze komentarze są oczywiście mile widziane. Możecie pisać je tu, a jeszcze lepiej przesłać je mailem na adres: kontakt@otopjunior.org.pl
 
 
akogut
moderator
 
dodano: 2009-01-24 23:50

Popieram Sowę, portal Juniora zrobił już wiele dobrego- przyjaźnie, kontakty, edukacja, pasje, sztuka fotografowania ...

A może o tym trochę popiszemy?

 
 
Paweles
jaskółka
punkty: 2278
* * *
 
dodano: 2009-01-25 18:01
Moim zdaniem jeżeli pisać pomysły na zmianę stronki to każdy w innym blogu, bo mogą się mieszać tak jak zagadki 2
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2009-01-25 21:44
Paweles napisał:
„Moim zdaniem jeżeli pisać pomysły na zmianę stronki to każdy w innym blogu, bo mogą się mieszać tak jak zagadki 2”
To będzie trudno odszukać. Lepiej takie uwagi zebrać w jednym miejscu, tak żeby trafiły do właściwych osób - podtrzymuję propozycję kontaktu mailowego: kontakt@otopjunior.org.pl lub jednego wspólnego blogu.
 
 
djkarpowicz
bielik
punkty: 23374
* * * * * * *
 
dodano: 2009-02-08 10:24
ja bym proponował żeby pocztę można było wysyłać ze skrzynki bezpośrednio:np. napisz wiadomość-wybiera się w ulubionych,w pierwszej dziesiątce(żeby nie wybierać  w 300 klubowiczach). bo tak mnie to męczy, muszę znaleźć komentarz tego klubowicza( a jeśli  On odzywa się dosyć rzadko to bywa to problemem(np.Bia_anka)) a tak, po prostu wybieram z ulubionych lub z pierwszej dziesiątki.
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2009-02-08 11:40
djkarpowicz napisał:
„ja bym proponował żeby pocztę można było wysyłać ze skrzynki bezpośrednio:np. napisz wiadomość-wybiera się w ulubionych,w pierwszej dziesiątce(żeby nie wybierać  w 300 klubowiczach). bo tak mnie to męczy, muszę znaleźć komentarz tego klubowicza( a jeśli  On odzywa się dosyć rzadko to bywa to problemem(np.Bia_anka)) a tak, po prostu wybieram z ulubionych lub z pierwszej dziesiątki.”
Jeśli będziesz chciał napisać do kogoś spoza ulubionych lub spoza pierwszej dziesiątki, problem będziesz miał ten sam :)
Szybkie dojście do jakiegoś użytkownika daje opcja "Szukaj" pod mapką z Klubowiczami w całym kraju. Wystarczy wpisać nick osoby, która cię interesuje, system ją znajduje i wchodzisz szybko do jej profilu z ikonką korespondencyjną. Do tej opcji jest dojście ze strony głównej - "Zobacz wszystkich".
Nie musisz więc szukać komentarzy osoby, do której chcesz napisać.
 
 
sokole_oko
bielik
punkty: 26714
* * * * * * *
 
dodano: 2009-04-18 23:37
A ja zauważyłam ,że na dole (pod moim komentarzem)jest napisany taki mały błędzik :Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.

Tylko to ,że jest napisane dwa razy się .
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Bieliki ...
Bliżej
Bogatka ...
Zazdrosn ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP