Hmm, pewnie zaciekawił Was tytuł mojego nowego wpisu... Niestety, jak się pewnie domyślacie w ostatnim czasie zaniedbałem fotografię ptaków. Wpłynęło na to wiele czynników (nowe zainteresowania, itd.), ale nadal kocham naszych skrzydlatych przyjaciół i zamierzam od początku zacząć uwieczniać je na fotografiach. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się zrobić parę ciekawych fotek i je Wam zaprezentować.
Zachęcam również do obejrzenia mojej dotychczasowej galerii, oceniania, komentowania, itd. Bardzo przydadzą mi się Wasze uwagi i oceny. :)
Wyglądam ciekawych wpisów z obserwacji oraz zdjęć :-)