Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
...
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Powracam!
 
 
~ Michotronik    |    dodano: 2012-08-27 01:06    |    ostatnia zmiana: 2012-08-27 09:31
Hmm, pewnie zaciekawił Was tytuł mojego nowego wpisu... Niestety, jak się pewnie domyślacie w ostatnim czasie zaniedbałem fotografię ptaków. Wpłynęło na to wiele czynników (nowe zainteresowania, itd.), ale nadal kocham naszych skrzydlatych przyjaciół i zamierzam od początku zacząć uwieczniać je na fotografiach. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się zrobić parę ciekawych fotek i je Wam zaprezentować.
Zachęcam również do obejrzenia mojej dotychczasowej galerii, oceniania, komentowania, itd. Bardzo przydadzą mi się Wasze uwagi i oceny. :)
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
damianeK
żuraw
punkty: 3222
* * * *
 
dodano: 2012-09-01 14:17

Wyglądam ciekawych wpisów z obserwacji oraz zdjęć :-)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2012
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Mewa ...
Kormoran
Mewa ...
Bocian ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP