Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
Idąc do szkoły, często wypatruję ptaków. Najczęściej widuję wrony, kawki, gołębie, wróble, a zimą i bogatki. Ale wczoraj, na gałęzi zauważyłam brązowo - szaro - złotego ptaszka. Na oko miał 12cmX3cm (12 ...