Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzednie zdjęcie
 
Powrót do galerii
 
Następne zdjęcie
>
 
Nurkuję!
Nurkuję!
 
Ocena: 87%
Ilość ocen: 6
0%
87%
100%
Komentarze ( 3 )
 
 
Netta
puchacz
punkty: 47334
* * * * * * * *
 
dodano: 2010-07-25 19:22

Opublikowałam to zdjęcie, ale proponuję autorowi je usunąć. 1/3 z góry i 1/3 z dołu jest do obcięcia, a to, co pozostaje, też na kolana nie rzuca.

 
 
szynszyl
jaskółka
punkty: 1570
* * *
 
dodano: 2010-07-26 09:33
To moje pierwsze zdjęcia.
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2010-07-26 09:56
szynszyl napisał:
„To moje pierwsze zdjęcia.”
Cieszymy się, że u nas stawiasz pierwsze kroki :) Próbuj dalej!
Nie przejmuj się, jeśli komentarze wydają ci się surowe. Ale korzystaj z rad. One są po to, żeby kolejne twoje zdjęcia były coraz lepsze.

Ptaki są szybkie, nie czekają aż uda nam się ustawić aparat i dopracować wszystkie szczegóły. Zwłaszcza dla początkującego fotografa to duży problem i efekt bywa różny. Ale zdjęcie, które już zrobiliśmy zawsze można trochę poprawić w każdej przeglądarce, która służy do oglądania zdjęć. Nawet najprostsza ma możliwość edytowania, czyli przycinania, rozjaśniania, przyciemniania.... Warto spróbować i nauczyć się tego. Masz teraz wakacje, więc zachęcam cię do tego.

Jeśli będziesz miał z tym kłopot, zapytaj domowników, może ktoś będzie mógł ci pomóc. Jeśli nie - pytaj na forum, możesz także wysyłać pytania na pocztę prywatną.

Serdecznie cię pozdrawiam i zachęcam do dalszych prób :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP