Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptasiarska literatura
 
Poleć znajomemu
Drukuj
„Konkurs. Moje Europejskie Dni Ptaków".
 
 
~ uszatka    |    dodano: 2013-10-11 14:40

 „Konkurs. Moje Europejskie Dni Ptaków".

Wydawało się, że nie wezmę udziału w konkursie bo nie byłam na ptasiej wycieczce. W sobotę byłam przeziębiona a w niedzielę byłam na urodzinach narzeczonego. Ale Mama mówi że przecież widziałam tam ptaki, bo urodziny były w parku komandosów w lesie :-) Biegaliśmy z karabinami i jedliśmy tort przy ognisku. Mojemu narzeczonemu kupiłam lornetkę przez którą widzieliśmy:

4 sójki

2 kosy

1 trznadla.

Wracając do domu podjechałyśmy nad morze do Gdyni Orłowa i tam spotkałyśmy dużo mew i 2 gęsi białoczelne którym zrobiłam to zdjęcie.

 

Chociaż nie byłam na wycieczce to i tak widziałam ptaki więc chciałam o tym napisać ale nie wiem czy to nie jest za mało na konkurs.


Pozdrawiam

uszatka

Agata :-)

 
 
Komentarze ( 4 )
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2013-10-11 15:03
Uszatko, bardzo się cieszę, że między karabinami a tortem urodzinowym znaleźliście jeszcze czas na ptaki :) Szczęśliwy narzeczony z takim świetnym prezentem!
I ukłony dla Mamy za ciągłe wspieranie Cię. Fajnie z taką Mamą :)
 
 
uszatka
żuraw
punkty: 3633
* * * *
 
dodano: 2013-10-12 09:20
Pani sowo chcę żeby narzeczony chodził ze mną na ptaki dlatego lornetka. Następnym razem dostanie album o ptakach :-) Namalowałam dla Pani obrazek z bocianami. W poniedziałek będę w Rumi u koleżanki i mogę go przywieźć. Czy będzie Pani w pracy? :-)

Bardzo dziękuję Pani Moderator ;) Tak naprawdę to uszatka (Agatka) zaraziła pasją mnie, bo jak miała 4 lata zaczęła pytać jakie są ptaki. Odpowiadałam zgodnie z wiedzą jaką wtedy miałam, że są kaczki, mewy i łabędzie. Ale uszatka pytała "a jakie jeszcze?". Hmm, jeszcze to są gołębie i bociany - odpowiadałam. "Ale jakie jeszcze?". Byłam pewna, że więcej już nie ma ;) ale zajrzałam do internetu i jakże się zdziwiłam :))) No i się zaczęło kupowanie książek, pierwszy był dwutomowy album dr Andrzeja Kruszewicza "Ptaki Polski", potem lornetki, aparaty i Trójmiejska Grupa OTOP, bo uszatka chciała chodzić szukać ptaków a ja nie wiedziałam gdzie. Z Grupą chodzimy na spacery, czasem są dalsze wyjazdy i tak się wspólnie rozwijamy :) Fajnie mieć taką ptasiarkę Córę, bo mama przynajmniej się nie nudzi :)!!! (to mówiła Mama uszatki).     
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2013-10-12 16:29
Uszatko i Mamo uszatki! Tak w poniedziałek będę w biurze OTOP w Rumi. Zapraszam. Bardzo się cieszę, że będę mogła Was poznać i gościć :)
Na pewno znacie nasz adres, ale tu go jeszcze przypomnę: ul. Lipowa 4. Przy bramce jest domofon, trzeba wcisnąć "OTOP".
 
 
uszatka
żuraw
punkty: 3633
* * * *
 
dodano: 2013-10-12 17:00
Tak się cieszę , będziemy o godzinie 11:-) 
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
O ...
Brzegówk ...
Brzegówki
Rodzinka
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP