Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptasi blog
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Pierwszy post od ponad roku
 
 
~ kowalik02    |    dodano: 2017-12-16 15:56
Cześć,
dziś zorientowałem się, że od ponad roku nie odwiedzałem tej strony.  Niestety, w trzeciej gimnazjum trudno wygospodarować czas na bloga. Nie znaczy to, że przestałem obserwować ptaki, a wręcz przeciwnie. Od momentu mojego ostatniego posta zaobserwowałem kolejne 24 gatunki. W Karkonoszach widziałem m.in. płochacza halnego, do nowych gatunków mogę zaliczyć też m.in. płaskonosa, siwerniaka, podgorzałkę czy CZECZOTKĘ TUNDROWĄ. 
Przy okazji chciałbym zaprosić do zadawania wszelkich pytań, nt. ptaków i nie tylko. Mogą to być jakiekolwiek pytania, na które chcecie znać odpowiedź. Chcę zrobić bowiem film na mój kanał na YouTubie - Ptaki Polski TV, wczoraj licznik subskrybcji wynosił aż 300, za co wszystkim dziękuję. Prawdopodobnie jest to 2 najpopularniejszy kanał z Polski nt. ornitologii (po Ptasiej Strefie).
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Bogatka
Kowalik
Szczygły ...
Gąsiorki
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP