Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Kilka słów o podróżowaniu
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Wyspy Owcze i Islandia 2014
 
 
~ Hagrid    |    dodano: 2014-10-04 14:03
Zachęcam do obejrzenia relacji z tej wyprawy. :)
https://www.youtube.com/watch?v=kGcn8MCxmb8
 
 
Komentarze ( 7 )
 
 
ostoja
bielik
punkty: 19628
* * * * * * *
 
dodano: 2014-10-04 19:43
Bardzo ciekawa relacja! Zobaczyłeś bardzo dużo ciekawych gatunków! Jestem pod wrażeniem:)
 
 
wilga02
łabędź
punkty: 10572
* * * * * *
 
dodano: 2014-10-04 20:09
Och... Miałaś wspaniałe wakacje, można pomarzyć... Film wspaniały, obejrzałam cały. Wspaniale dobrałaś muzykę, dodaje ona taką atmosferę. Szczerze gratuluję wszystkich gatunków, ja oczywiście muszę się pochwalić, że z tych wszystkich ptaków widziałam tylko gęgawę. I to jeszcze dzisiaj zobaczyłam ją po raz pierwszy... Więc nie ma o czym nawet pisać.
Zazdroszczę wszystkich spotkanych tam pierzastych stworzonek, a tym bardziej wspaniałych zdjęć. Jeśli mogę zapytać: jakiego aparatu używasz?
A widoku są oszałamiające, przecudowne, można się gapić i gapić w nieskończoność. Szczególnie podobał mi się gejzer Strokkur. :)
Życzę więcej takich wspaniałych wycieczek i gatunków ptaków!
Pozdrawiam serdecznie! :)
 
 
Hagrid
jaskółka
punkty: 2151
* * *
 
dodano: 2014-10-05 15:48
Dziękuję za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że film się podoba. :) 
wilga02: Gratuluję życiówki. :) Do robienia zdjęć używałam Canona 400D z obiektywem Sigma 70-300 mm. Do kręcenia filmu używałam osobnego sprzętu. 
Pozdrawiam :)


 
 
kormoran_13
bielik
punkty: 13528
* * * * * * *
 
dodano: 2014-10-05 21:13
Taka wycieczka to marzenie, zazdroszczę. Mogłabym tam mieszkać :D
Film oczywiście obejrzałam i nawet skomentowałam :) 
 
 
akogut
moderator
 
dodano: 2014-10-08 20:24
Podzielam opinie. 
Mnie również zachwycają północne klimaty.
Bezkresne obszary tundry, po których można wędrować
całymi dniami i nie spotkać ani jednego człowieka. 
 
 
szychan
bielik
punkty: 17685
* * * * * * *
 
dodano: 2014-10-10 21:54
Niesamowite ! Wspaniała wyprawa. Gratuluję spotkania tylu wspaniałych gatunków i niezapomnianych zapewne wrażeń :)
 
 
wiktoria004
jaskółka
punkty: 1938
* * *
 
dodano: 2014-10-11 12:57
Zgadzam się z powyższymi opiniami. Nie wiem co jeszcze mogłabym napisać, gdyż wręcz brak mi słów ;)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Zbliżeni ...
Droździk
Młoda ...
Rybitwy ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP