Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Domi
 
Poleć znajomemu
Domi
 
 
dodano: 2011-06-13 20:46
Gdy byliśmy na zielonej szkole jak rozmawiałam z mama przez telefon i siedziałam na oknie to gdzieś pół metra ode mnie siadł sobie rudzik ,a potem przyleciała osa i zamknęłam okno . Więcej
 
dodano: 2011-06-02 20:46
Niedawno pojechałam z rodziną w odwiedziny do kuzynów. Graliśmy w piłkę w ogrodzie ale w końcu zaczeliśmy chodzić po drzewach . Mnie się udało bo akurat na drzewie obok siedział dzięcioł ! Cicho ... Więcej
 
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2011
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Ptak
Muszyna
Muszyna
Nieznany ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP