Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
Gdy byliśmy na zielonej szkole jak rozmawiałam z mama przez telefon i siedziałam na oknie to gdzieś pół metra ode mnie siadł sobie rudzik ,a potem przyleciała osa i zamknęłam okno .
Niedawno pojechałam z rodziną w odwiedziny do kuzynów. Graliśmy w piłkę w ogrodzie ale w końcu zaczeliśmy chodzić po drzewach . Mnie się udało bo akurat na drzewie obok siedział dzięcioł ! Cicho ...