Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Pośród ptaków
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Ptasi park
 
 
~ Antek_G    |    dodano: 2019-06-24 15:25

 W każdym parku jest dużo ptaków. Dlatego kiedy pojechałem do pewnego parku gatunków było dużo. Na początku kiedy usiadłem na ławeczkę  to najpierw zobaczyłem kowalika. Chodził sobie po dole pnia drzewa i niczym się nie przejmował aż nagle FRRRRRRU! I odleciał. Następnie sprawdziłem dziuple które kiedyś wykryłem. Z bogatką sprawa była jasna, że nie przylatuje do dziupli. Skończyła lęgi. Za to szpacza dziupla była jeszcze aktywna. Następnie z telefonu mamy puściłem głos dzięcioła zielonego. Do teraz nie jestem pewien, czy to głoś go ściągnął, czy to był przypadek, w każdym razie spotkałem go. Ale dzięcioł pokazywał mi swoje kaprysy pojawiał się i znikał. Na końcu na niebie ujrzałem śmigające jerzyki.

 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Hełmiatka
Czeczotka
Wąsatka
Mysikrólik
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP