Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzednie zdjęcie
 
Powrót do galerii
 
Następne zdjęcie
>
 
Projekt na szkolny konkurs
Projekt na szkolny konkurs
 
Ocena: 92%
Ilość ocen: 5
0%
92%
100%
Komentarze ( 3 )
 
 
Apollonia
łabędź
punkty: 9897
* * * * * *
 
dodano: 2013-12-01 20:22
A jakiż to konkurs, jeśli można wiedzieć? Podejrzewam, że związany z poezją Juliana Tuwima, bo u góry widzę fragment wiersza ("Ptasie Radio"?) jego autorstwa. Możliwe, że to ten sam konkurs w którym także wzięłam udział; tyle, że ja namalowałam "Spóźnionego Słowika"(a w zasadzie kolację przygotowaną przez jego małżonkę).
Twoja praca ciekawie się prezentuje i jest bardzo ładna, Wiki :)
 
 
Kraska-XD
wróbel
punkty: 787
* *
 
dodano: 2013-12-02 22:22
Halo, halo, tutaj ptasie radio w brzozowym gaju, nadajemy audycję z ptasiego kraju. Proszę, niech każdy nastawi aparat, bo sfrrrunęły się ptaszki dla odbycia narad. :) ładnie ja cały wiersz na pamięć umiem. Pozdrowienia :))
 
 
wiktoria004
jaskółka
punkty: 1938
* * *
 
dodano: 2013-12-07 10:08
Tak, Polu, to konkurs plastyczny związany z wierszami autorstwa Juliana Tuwima, ale my mieliśmy do wybrania tylko trzy wiersze " Rzepka" "Ptasie radio" i "Abecadło" :)

PS Przeszłam do następnego etapu :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP