Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzednie zdjęcie
 
Powrót do galerii
 
Następne zdjęcie
>
 
Pracuje.....
Pracuje.....
 
Ocena: 100%
Ilość ocen: 16
0%
100%
100%
Komentarze ( 3 )
 
 
jer12
kruk
punkty: 7315
* * * * *
 
dodano: 2011-01-16 18:27
Jaki to dzięcioł?
 
 
TomekPawlows
łabędź
punkty: 8732
* * * * * *
 
dodano: 2011-01-16 19:53
Jest to dzięciołek
 
 
akogut
moderator
 
dodano: 2011-01-16 20:06
U dzięciołka wykuwaniem dziupli zajmuje sie samiec i samiczka.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP