Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
pliszkasiwa napisał:
„Rysunek wykonałam pastelami suchymi, a ramka jest zrobiona z młodych żołędzi dębu czerwonego (z jakiegoś powodu pospadały niedojrzałe).”
A ja nie mogłam się dopatrzyć, czym są te brązowe kulki ;).
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
„Z czego ten rysunek ma ramkę???”
„Rysunek wykonałam pastelami suchymi, a ramka jest zrobiona z młodych żołędzi dębu czerwonego (z jakiegoś powodu pospadały niedojrzałe).”