Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzednie zdjęcie
 
Powrót do galerii
 
Następne zdjęcie
>
 
Pleszka
Pleszka
 
Ocena: 95%
Ilość ocen: 4
0%
95%
100%
Komentarze ( 6 )
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8485
* * * * * *
 
dodano: 2016-07-18 07:43
Z czego ten rysunek ma ramkę???
 
 
Sikora
kruk
punkty: 6905
* * * * *
 
dodano: 2016-07-18 11:34
Jaką techniką narysowany?
 
 
Sikora
kruk
punkty: 6905
* * * * *
 
dodano: 2016-07-18 11:35
Ptaszyna napisał:
„Z czego ten rysunek ma ramkę???”
Myślę, że z czapeczek żołędzi :)
 
 
pliszkasiwa
jaskółka
punkty: 1109
* * *
 
dodano: 2016-07-18 11:57
Rysunek wykonałam pastelami suchymi, a ramka jest zrobiona z młodych żołędzi dębu czerwonego (z jakiegoś powodu pospadały niedojrzałe).
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8485
* * * * * *
 
dodano: 2016-07-18 17:31
pliszkasiwa napisał:
„Rysunek wykonałam pastelami suchymi, a ramka jest zrobiona z młodych żołędzi dębu czerwonego (z jakiegoś powodu pospadały niedojrzałe).”
A ja nie mogłam się dopatrzyć, czym są te brązowe kulki ;).
 
 
soweczka5
pliszka
punkty: 107
*
 
dodano: 2016-07-18 18:09
Ładna praca!
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP