Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
 
 
Powrót do galerii
 
Kopciuszek w moich rękach
Kopciuszek w moich rękach
 
Ocena: 85%
Ilość ocen: 8
0%
85%
100%
Komentarze ( 3 )
 
 
janek
bielik
punkty: 21958
* * * * * * *
 
dodano: 2011-04-30 13:55
Po pierwsze to nie jest młody ptak. Po drugie nie jest to kopciuszek, a jakaś świstunka. Po trzecie niepoprawnie trzymasz ptaka. Rozumiem, że wcześniej nie miałeś takich sytuacji i nie masz doświadczenia, ale ptaka powinniśmy trzymać w następujący sposób:
http://www.otopjunior.org.pl/pl/galerie/janek/13691
Nie za mocno, ale żeby ptak nie uciekł.

Zobaczysz w mojej galerii inne sposoby i na przykład z rozłożonym skrzydłem, ale robią to tylko doświadczeni i w celach naukowych, czyli lepiej się ptakiem nie bawić :)
 
 
wik18
łabędź
punkty: 9341
* * * * * *
 
dodano: 2011-04-30 15:54
Na młode kopciuszki to jeszcze za wcześnie ;) Ale za to jedna miła parka u mnie chce zrobić sobie gniazdo! Pod dachem jest taka wata, część z niej wyleciała - w tamtym miejscu przesiaduje samica kopciuszka.. 
 
 
Emi10
łabędź
punkty: 10096
* * * * * *
 
dodano: 2011-04-30 17:42
Janek ma rację, jaskarolek - na zdjęciu widać, że szyja ptaka jest nieco ''przyciskana" z obu stron przez dwa palce. A pamiętaj, że ptaki są niezwykle delikatne i łatwo je uszkodzić. Najlepiej, tak jak na zdjęciu podanym przez Janka, trzymać głowę ptaka między palcem wskazującym a środkowym - wtedy jego brzuch jest trzymany przez pozostałe palce i jest znacznie mniejsze prawdopodobieństwo, że stanie mu się krzywda lub wyleci z dłoni.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP