Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzednie zdjęcie
 
Powrót do galerii
 
Następne zdjęcie
>
 
Czeczotka (?)
Czeczotka (?)
 
Ocena: 100%
Ilość ocen: 6
0%
100%
100%
Komentarze ( 1 )
 
 
djkarpowicz
bielik
punkty: 23374
* * * * * * *
 
dodano: 2016-01-08 18:43
Tak.
Dobre zdjęcie! Kolory, ptak, płatki śniegu w tle, drzewo "reprezentatywne" dla gatunku i fajne skośnie linie gałęzi.
Gdyby był lepszy sprzęt (albo mniejsza kompresja), byłoby nawet świetne :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP