Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
Dobre zdjęcie! Kolory, ptak, płatki śniegu w tle, drzewo "reprezentatywne" dla gatunku i fajne skośnie linie gałęzi.
Gdyby był lepszy sprzęt (albo mniejsza kompresja), byłoby nawet świetne :)
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.