Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
Kawka nie miałaby na piórze białej plamki. To pióro sroki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
„masz rację sroka ma czarno białe pióro a nie czarno szare z niebieskim połyskiem”
„Nie, to jest pióro kawki.”
Kawka nie miałaby na piórze białej plamki. To pióro sroki.