Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzednie zdjęcie
 
Powrót do galerii
 
Następne zdjęcie
>
 
Łabędź trochę innego rodzaju :)
Łabędź trochę innego ...
 
Ocena: 100%
Ilość ocen: 7
0%
100%
100%
Komentarze ( 4 )
 
 
Serducho1
wróbel
punkty: 567
* *
 
dodano: 2011-11-14 21:17
Udało mi się sfotografować Łabędzia (oczywiście gwiazdozbiór) :) . Umiecie go znaleźć na  zdjęciu?
 
 
DoXxil
kruk
punkty: 5752
* * * * *
 
dodano: 2011-11-14 21:38
Chyba ja...tylko jak to powiedzieć?
 
 
akogut
moderator
 
dodano: 2011-11-14 23:47
Mamy na portalu fotografów, rysowników, poetów, filatelistów, kolekcjonerów talerzy, ale zdjęć gwiazdozbiorów ornitologicznych jeszcze nie było :)
Serducho1 - jesteś pierwszy!
 
 
Serducho1
wróbel
punkty: 567
* *
 
dodano: 2011-11-15 16:12
To miło się dowiedzieć, że wnoszę pewną nowość na tę stronę :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP