Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzednie zdjęcie
 
Powrót do galerii
 
Następne zdjęcie
>
 
Steampunkowe ptaszysko (wstawiam ponownie przez problemy z portalem)
Steampunkowe ptaszysko ...
 
Ocena: 95%
Ilość ocen: 12
0%
95%
100%
Komentarze ( 3 )
 
 
modraszka09
żuraw
punkty: 3412
* * * *
 
dodano: 2016-04-16 15:19
Świetny rysunek! Powtarzam pod twoim kolejnym rysunkiem, że masz wielki talent (SZACUN, twoje rysunki są piękne!)! Wszystko wykonane z wielką dokładnością i starannością. Widać to od razu! Gratuluję też pomysłu! Szczerze powiem - nie wykonałabym czegoś takiego. Te drobiazgi, takie jak mała śruba (i w środku widać nawet mechanizm!), to wszystko też narysowałaś. Jestem pod wielkim wrażeniem. :o  Ten rysunek zasługuje zdecydowanie na 5 (jakby była jeszcze jedna wyższa ocena, postawiłabym ją). Pod każdym rysunkiem chwalę Cię i będę Cię chwaliła. Zwyczajnie pozazdrościć talentu... :)
 
 
modraszka09
żuraw
punkty: 3412
* * * *
 
dodano: 2016-04-16 15:23
Jeśli pod jakimś twoim rysunkiem nie będzie mojego komentarza, to znaczy, że albo nie mogę tego zrobić, albo po prostu jest mi brak słów, które opisałyby następne arcydzieła. :')
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8483
* * * * * *
 
dodano: 2016-04-16 18:50
Zgadzam się z przedmówczynią, masz ogromny talent. Ptak wyszedł świetnie, a pomysł też jest bardzo ciekawy i oryginalny. Nic, tylko gratulować! :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP