Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzednie zdjęcie
 
Powrót do galerii
 
Następne zdjęcie
>
 
Sójk błękitna
Sójk błękitna
 
Ocena: 92%
Ilość ocen: 5
0%
92%
100%
Komentarze ( 5 )
 
 
JulusCh
wróbel
punkty: 513
* *
 
dodano: 2016-02-18 15:34
Wiem że zdjęcie jest słabej jakości, ale nie dałam rady zrobić z lepszym oświetleniem ( nie mam aparatu więc robiłam telefonem )
 
 
Sikora
kruk
punkty: 6897
* * * * *
 
dodano: 2016-02-18 16:02
Ale rysunek bardzo ładny:)
 
 
szlamnik
moderator
 
dodano: 2016-02-18 17:40
Jeżeli sójk, to raczej błękitny - chodziło Ci o samca? ;)
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11697
* * * * * *
 
dodano: 2016-02-18 20:18
Powinnaś nakarmić klawiaturę, pożera Ci litery! :)

Jakość jakością, jeśli nie masz sprzętu to nie jest to nic złego. I tak telefonem, który nie jest jakiś wybitny ciężko zrobić ładne zdjęcie przy słabym oświetleniu. Rysunek bardzo fajny, jednak brakuje mi w nim nieco czerni, albo ciemniejszych barw dla kontrastu. :) To by podbijało trójwymiarowość, a tu jest troszeczkę zbyt jednakowo. Wiem, że telefon zjada (też głodny!) część kontrastów, ale i tak sądzę, że są troszkę za słabe. Po prostu polecam odważniejsze cieniowanie. :) Ale proporcje masz dobre, kolorowanie staranne, kartkę tylko grubszą polecam, jakiś szkicownik z grubszą gramaturą papieru, bo to mi wygląda na te cieniutkie karteczki z bloków rysunkowych albo do drukarki. ;) A na grubszym znacznie przyjemniej się rysuje, wiem z własnego doświadczenia. :)
 
 
JulusCh
wróbel
punkty: 513
* *
 
dodano: 2016-02-19 10:25
Robiłam to na telefonie i ciągle mi się ekran przesuwa,ł więc litery mi pozjadało. Dzięki za radę, postaram się, żeby kolory były ciemniejsze. Akurat mam pod szkołą sklep papierniczy, to po lekcjach spróbuję sobie kupić lepszy "sprzęt" do rysowania itd.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP