Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
Czarny, zielony, zielonosiwy, średni, białogrzbiety, trójpalczak, dzięciołek i krętogłów do odstrzału jeśli chodzi o polskie dzięcioły. Pozostaje duży i syryjski, zwany dziś białoszyim. Ja stawiałbym na dużego, z tego powodu, iż paski na szyi dochodzą aż do czerni, a u syryjczyka jest biała przerwa. Takie moje terenowe opatrzenie. Może ktoś z tego zdjęcia wyciśnie więcej, ale jak dla mnie dzięcioł duży.
olek napisał:
„Czarny, zielony, zielonosiwy, średni, białogrzbiety, trójpalczak, dzięciołek i krętogłów do odstrzału jeśli chodzi o polskie dzięcioły. Pozostaje duży i syryjski, zwany dziś białoszyim. Ja stawiałbym na dużego, z tego powodu, iż paski na szyi dochodzą aż do czerni, a u syryjczyka jest biała przerwa. Takie moje terenowe opatrzenie. Może ktoś z tego zdjęcia wyciśnie więcej, ale jak dla mnie dzięcioł duży.”
Też mi się tak wydaje że duży, dzięki Olek, może jeszcze wyłapie jakiś kadr z filmu który z nim nagrałem, że będzie lepiej widać
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
„Czarny, zielony, zielonosiwy, średni, białogrzbiety, trójpalczak, dzięciołek i krętogłów do odstrzału jeśli chodzi o polskie dzięcioły. Pozostaje duży i syryjski, zwany dziś białoszyim. Ja stawiałbym na dużego, z tego powodu, iż paski na szyi dochodzą aż do czerni, a u syryjczyka jest biała przerwa. Takie moje terenowe opatrzenie. Może ktoś z tego zdjęcia wyciśnie więcej, ale jak dla mnie dzięcioł duży.”
Też mi się tak wydaje że duży,
dzięki Olek,
może jeszcze wyłapie jakiś kadr z filmu który z nim nagrałem, że będzie lepiej widać