Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
Mam jeszcze małe kłopoty przy obrabianiu zdjęć. To pochodzi z mojego filmu. Jak nagram to przeglądam w którym momencie jest najlepiej i zatrzymuję. Wtedy robię PrtSc. Mama nie ma czasu żeby mi pomagać to sobie jakoś radzę.
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.