Dzień Nauczyciela
 
 
~ ficia15    |    dodano: 2010-10-14 21:09
Dziś 14 października, Dzień Nauczyciela (choć niektórzy mówią, że to dzień uczniów ;)). Z tej okazji chciałabym złożyć wszystkim nauczycielom na OTOP Juniorze życzenia. Tak więc, życzę sukcesów, satysfakcji z pracy, cierpliwości, spełnienia marzeń, a przede wszystkim zdrowia :)

Ficia15