Coś dla ptasiarzy z pasją rysowniczą...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2016-07-07 21:56
... czyli wujek dobra rada w postaci Kawki.

Witajcie!

Z racji faktu, że wiele się u mnie dzieje, nie bardzo mam jak czynnie dawać znaki życia na Juniorze. Mam remont w mieszkaniu, teraz najbardziej "rozwalony" jest mój pokój i dlatego też mam utrudnienia w malowaniu / rysowaniu. A także nagrywaniu owego rysowania. A właśnie.

Apropos tego nagrywania, sporządziłam dzisiaj dość słabej jakości film - co prawda telefon niezgorszy, bo właśnie w tym celu kupiony, ale statywu mi brak i porządnego miejsca do rysowania. Jednakowoż rysując z nudów rudzika postanowiłam nagrać chociaż poglądowy filmik. Czemu?

Wiele osób pyta pod pracami nie tylko o to, czym je wykonuję, ale jak to robię. Kochani, na to zawsze odpowiadam, i odpowiadać będę, że nie wiem - samo się robi. Tak już mam. Ale może nagranie procesu pomoże młodym pasjonatom w doskonaleniu własnych technik. Wiem, że to bywa przydatne - obserwować innych w tym, co robią.

Obiecuję, że kupię w najbliższym czasie jakowyś statyw, albo chociaż podstawkę, cokolwiek - no i nagram coś wreszcie z głosem, niech tylko odzyskam swój cichy kąt. Jeśli ktoś jest zainteresowany jeszcze jakimiś poradnikami, zapraszam do obserwowania kanału, jeśli chcecie - możecie pisać co chcielibyście zobaczyć - czy proces szkicowania, czy proces rysowania konkretną techniką, czy np. rysowania czarnych ptaków (wiem, że sprawia to problem).

Przepraszam z góry za nieco nietematyczny post, ale chciałam trochę dopomóc młodym ptasiarzom, którzy starają się stale doskonalić w rysowaniu ptaków.

Mam nadzieję, że się Wam, młodzi adepci sztuki, przyda ;) Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=6CpfLbGI5FE

Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego wieczoru!
~Kawka