Duchy Juniora...
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2015-12-24 09:03
... czyli szybki wpis powrotny.

Witajcie!

Wracam do wpisów, a tu marnie w tym roku - no ale cóż, taki niestety los nie-juniora, który jest w Plastyku.

Jednakże dzisiaj jest bardzo szczególny dzień. Dzień w którym, jak mówi piosenka, gasną wszystkie spory, jest ciepły - choć grudniowy. Więc warto jest zatrzymać się na chwilę z pędu codzienności, żeby zrobić to, na co teraz jest niezwykle dobry moment.

Wesołych, ciepłych, radosnych Świąt Wam wszystkim życzę. Wszystkim wspaniałym osobowościom, które przez ponad 7 lat tu poznawałam, które wykazywały się niezwykłym ciepłem serca i dzieliły się swoją radością z każdym bez wyjątku. Życzę spokoju, przede wszystkim spokoju ducha, braku problemów może nie - bo to jednak daje pewne nauki na przyszłość - ale umiejętności rozwiązywania ich z pozytywnym końcem. Wszystkim OtopJuniorowym młodym artystom - i tym poetom, i malarzom, i pisarzom - życzę rozwijania swoich pasji i talentów, bo warto je rozwijać, żeby później dać część siebie światu. I sprawić, by inni byli szczęśliwi.
Życzę oczywiście ptasich sukcesów, życiówek, wielu udanych i owocnych obserwacji, udanego Ptakoliczenia, spotkania nie tylko wielu ciekawych ptaszysk, ale i wielu ciekawych ludzi w czasie swojej drogi.
Życzę Wam wszystkiego najlepszego i chcę podziękować za ostatnie 7,5 roku. Aż wierzyć mi się nie chce, że już tak długo tu jestem i tak wiele miałam szansę przeżyć z wieloma klubowiczami, tak wiele zobaczyć i tak wielu rzeczy być świadkiem - chociażby rozwijania się tak wielu talentów, co dla plastyka jest zjawiskiem cieszącym duszę chyba najbardziej. Dziękuję raz jeszcze, za zaglądanie na bloga, za czytanie tego, co pisałam, za zaglądanie do galerii i dopingowanie mnie od 7 lat, co w sumie dodało odwagi, żeby wybrać taki kierunek edukacji, jaki wybrałam. Niewątpliwie Junior zawsze będzie gdzieś tam w moim serduchu, bo to jedne z najmilszych moich wspomnień.
Wesołych Świąt, kochani, oraz szczęśliwego, wspaniałego Nowego Roku.
~Kawka