Zaproszenie i nowości
 
 
~ Kawka13    |    dodano: 2011-05-06 18:31
 Cóż, po pierwsze chcę jeszcze raz serdecznie zaprosić na www.deviantart.com . Mam też tam swoje konto ( TigaLioness ) . To strona dla każdego artysty, od rysowników po pisarzy... Wiem na pewno, że na naszej stronie jest wielu utalentowanych ptasiarzy. :) A poza tym można by Przygody Kawcze wypromować. :)
 Co jeszcze? Sezon obserwacyjny zaczął się na całego. Ptaki w ogrodzie szaleją. Oprócz tego... Eh. Nie mam czasu na OTOPJunior. Tak, nie mam czasu. Przed 10-tym czerwca ( wtedy wystawiane są oceny końcowe ) mamy tyle sprawdzianów, że "mucha nie siada". Zajmuję się tym, co najbardziej kocham - rysowaniem. No i ptakami. Ale niestety ostatnio coś stało się z obiektywem i automatyczna ostrość działa chaotycznie ( nie zatrzymuje się na ostrości jaką potrzebuje tylko jeździ od nieskończoności do min. 18 mm przybliżenia ) . Trzeba ustawiać manualnie i ciężej jest robić serie zdjęć.
 Tak więc do 13 maja raczej żegnam się z OTOPem, chyba... Chyba że oceny będą dobre to może przed 10 czerwca jeszcze wejdę... Jeśli chcecie mnie widywać częściej, piszcie na prywatną pocztę, dam Wam listę kontaktów do mnie ( strony, na których często jestem czy maila ).
 Trzymajcie się. 
Pozdrowienia dla drużyny OTOPJunior
~Kawka ( vel Katarina ;D )