Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptasimi śladami
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Trochę pusto...
 
 
~ wilga02    |    dodano: 2015-01-24 12:59    |    ostatnia zmiana: 2015-01-24 13:00

Jak u Was?

U mnie ostatnio nic się nie dzieje - nawet zdjęć nie mam do wstawienia. Ptaków (prócz tych mieściuchów, oczywiście, ale ostatnio one też się chowają) zbytnio nie widać. Chociaż muszę przyznać, że ostatnio sikorki się rozśpiewały rano. Dziś w nocy nieco spadł śnieg - co dało piękny efekt, znacznie przyjemniej patrzy się na szare drzewa i budynki przykryte leciutką, białą warstwą puchu.

Ja od jakiegoś czasu gorliwie poszukuję jemiołuszek - muszę je zobaczyć w tym roku! Dziś się nie udało, może innym razem. Chciałam się wybrać w weekend na ptakoliczenie, jednak nie mogę jechać. :( Ktoś idzie?


Jednym słowem (a raczej dwoma): trochę pusto. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wybiorę się na jakieś poszukiwania. Tak naprawdę, to nawet nie ma o czym pisać, jednak wstawiłam ten wpis, by urozmaicić trochę codzienną monotonię. Od drugiego lutego (piątego mam urodziny!) mam ferie, więc postaram się jak najlepiej wykorzystać ten wolny czas :) Mam już zaplanowane wycieczki, na jakąś może uda się pojechać.


A tu moja komputerowa bogatka, może się Wam spodoba:


Pozdrowionka,

Marta

 
 
Komentarze ( 5 )
 
 
zimorodek321
kruk
punkty: 7390
* * * * *
 
dodano: 2015-01-24 13:09
Cudna, ale zdaje mi się, że za mocno skrzydełko "okonturowane". Pusto? Marto nie martw się, ja dzisiaj byłem na zimowym ptakoliczeniu i oprócz ciekawskiej wysłanki radia i dużo śmiechu raczej bez szału... Zima niestety nie dopisuje...
 
 
ararauna
bielik
punkty: 14153
* * * * * * *
 
dodano: 2015-01-24 13:13

U mnie też "trochę pusto", oprócz sikorek, które regularnie przylatują do karmnika.;)

PS. Twoja komputerowa bogatka jest przecudna!:D

 
 
kicia4
łabędź
punkty: 10736
* * * * * *
 
dodano: 2015-01-24 13:38
A ja ostatnio widzę wiele gatunków, np. zięba, gile...
Piękna bogatka:)
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2015-01-24 16:13
Jaka śliczna, kochana bogatka! Chociaż lepiej jeszcze wyglądała by bez lineartu skrzydeł, kontur jest zbędny - ślicznie roztarłaś puch na brzuchu i genialnie to wygląda. Jak ja lubię takie prace.
Co do obserwacji, ja też mam pusto przy karmniku, a i czasu na jakieś większe akcje takie jak ptakoliczenie nie ma... Nawet krótkiej obserwacji w lesie nie mam kiedy zrobić. Ale byle do ferii...
 
 
wilga02
łabędź
punkty: 10572
* * * * * *
 
dodano: 2015-01-25 11:48
Dziękuję wszystkim :)
Zimorodku i Kawko - tak, sama uważam, że te kontury na skrzydle są niepotrzebne. Nie wiedziałam, co z nim zrobić i tak jakoś wyszło ;)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Żołna ...
Gil
Czajka ...
Żuraw :)
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP