Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptasimi śladami
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Chyba nie ma...
 
 
~ wilga02    |    dodano: 2014-06-13 19:47    |    ostatnia zmiana: 2014-06-13 19:49
Ostatni weekend (trochę późno piszę, ale naprawdę nie małam czasu) minął mi na wsi (znowu...). Nic nowego... Kopciuszki na płocie, błotniaki stawowe i trzciniaki na stawie... I te wszystkie inne gatunki, dość pospolite, które zawsze widuję jak jadę w te okolice. 

Prócz tego chyba z pięć gniazd bocianich widziałam przy drodze jadąc samochodem. Zwykle w gnieździe siedział (lub stał) jeden bociek.

A kokoszki ani śladu... Nie rób mi tego! Rok temu była na malutkim, zarośniętym stawiku przy drodze i ciągle było ją słychać, a teraz nie... Dlaczego? Nie wiem... Ale weszłam w trawę sięgającą mi do pasa, by ją znaleźć. Pogryzły mnie mrówki... Ale czego się nie robi dla ptaków? :3

Ostatnio myślę nad jakąś większą wycieczką. Może znów nad Jeziorsko? Marzę o Biebrzy...

Moja ptasia biblioteczka się ostatnio powiększyła o pięć książek (ale nie tylko atlasów). Między innymi o ''FOTOGRAFUJEMY PTAKI. SZKOŁA MISTRZÓW'' Grzegorza i Tomasza Kłosowskich. Przyda mi się, bo nie robię za dobrych zdjęć... Nawet dostałam dwie takie książki przez pomyłkę. No nic, będę się podwójnie uczyć fotografii :D

Chyba tyle... Małe posumowanie tego i ostatniego miesiąca. Mało się działo. Może w następnym będzie lepiej... :3

Pozdrawiam :)

 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Żołna ...
Gil
Czajka ...
Żuraw :)
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP