Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptasi blog
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Ptasie plany na 2012 rok
 
 
~ tomcio15    |    dodano: 2011-12-27 14:20

Witam! Pewnie każdy z was ma jakieś plany związane z ptakami na 2012rok.Ja chce zacząć go od fotografowania ptaków przy karmniku.Czekam na ostrą zimę by móc to zrealizować.Mam zamiar zrobić karmink i doczepic do niego gałązke.Około 3m dalej postawie namiot w którym sie schowam i bede fotografował ptaki :) Licze na sporo fajnych ujęć.Następnie chciałbym sfotografować tracza.W tamtym roku w grudniu było ich sporo a w tym nic:( W wiosnę jeszcze nie wiem co chcę robić ale napewno maj i czerwiec poświęce derkaczowi.Położe sie pod siatką maskująca i bede wabić go przez głosnik odtwarzając głos.Początek lata poswięce bocianom i zurawiom.Pod koniec sierpnia udam się do Świnioujścia.Są tam przeloty siewkowców.Bez problemu można sfotografować tam biegusy:malutkie,zmienne,krzywodziobe,płaskodziobe,rdzawe ale tak że kamuszniki,piaskowce,sieweczki obrożne i szlamniki.Tam w wakację udam sie na 100%.Ptaki nie zbyt boją się ludzi.Niektóre jezdzą z ręki.Dają fotografować się na wyciągnięcie reki :)

I to narazie chyba na tyle.Mam nadzieje że uda mi się spełnić marzenia :)Za kilka dni wrzuce ptasią listę tego roku

 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
janek
bielik
punkty: 21958
* * * * * * *
 
dodano: 2011-12-27 18:27
A masz może zdjęcia (niekoniecznie swoje) ze Świnoujścia, na których siewkusy jedzą z ręki? :)
 
 
szlamnik
moderator
 
dodano: 2011-12-27 20:38
janek napisał: „... na których siewkusy jedzą z ręki? :)”
Przecież one tam w tekście nie "jedzą", tylko raczej "jeżdżą"... ;p
 
 
szlamnik
moderator
 
dodano: 2011-12-27 20:59

Wiesz, tomcio15, Twój wpis przypomniał mi, co kiedyś niegłupio powiedział Woody Allen: "Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, to opowiedz Mu o swoich planach".

PS Jakiego tracza chcesz fotografować? Bo w grę wchodzą przynajmniej trzy... I uważaj z tym siedzeniem w namiocie na mrozie, po pół godzinie możesz nie być w stanie stamtąd wyjść... 

 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Rudzik cd
Rudzik
Kamusznik
Sarna
 
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP