Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Zagadki 3
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Prośba o poparcie
 
 
~ tamara    |    dodano: 2010-02-01 16:21    |    ostatnia zmiana: 2010-02-01 16:21

Drodzy Juniorzy, mam do Was prośbę. Już wiadomo, że w TVP ma zostać zlikwidowany program popularnonaukowy "Laboratorium". Nie wiem czy go znacie i lubicie, bo ja tak :) Na nim wychowało się nasze starsze rodzeństwo. To pierwszy POLSKI telewizyjny program popularnonaukowy i niestety może się okazać, że także ostatni... Proszę wszystkich o pomoc i poparcie apelu o przywrócenie tego wartościowego programu:

http://www.petycje.pl/petycja/4851/przyrocenie_programu_alaboratoriuma_w_tvp.html

(Wystarczy kliknąć na "Jestem ZA", zapisać się i potwierdzić).

Z góry dziękuję.

Mam nadzieję, że pani Sowa pozwoli mi tutaj umieścić taki apel, chociaż "Laboratorium" jest bardziej chemiczno-fizyczne niż ornitologiczne... Ale za to bardzo edukacyjne!

 

 
 
Komentarze ( 5 )
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2010-02-01 18:08
Nie mam zastrzeżeń do tematu petycji.

Mam jednak dużą prośbę do naszych forumowiczów, żebyście wpisanie swojego poparcia pod petycją przedyskutowali z rodzicami. I zapoznali się wspólnie z zamieszczonym na stronie regulaminem. Osoby niepełnoletnie (13 - 18 lat)powinny mieć zgodę rodziców. Podpisy osób poniżej 13 lat nie są chyba przewidziane :)
 
 
akogut
moderator
 
dodano: 2010-02-01 19:51
Już poparłam.
 
 
tamara
bielik
punkty: 12882
* * * * * * *
 
dodano: 2010-02-03 15:27
Dziękuję za poparcie akcji.
Petycję poparło i napisało list w tej sprawie ponad 100 polskich naukowców. W piśmie "Focus" jest wzmianka o ponad 1 tys. podpisów innych osób pod petycją, w tym wielu z nas, OTOPJuniorów :)
http://www.focus.pl/newsy/zobacz/publikacje/uczeni-do-politykow-dosc-lekcewazenia-nauki
 
 
tamara
bielik
punkty: 12882
* * * * * * *
 
dodano: 2010-02-03 15:31
Aha, jeśli ktoś się decyduje na podpisanie, to oczywiście powinien się zapoznać z zamieszczonymi wyżej uwagami pani Sowy. Pod petycją wystarczy się podpisać, nie trzeba podawać miejscowości, mozna natomiast dodać kilka zdań od siebie.
 
 
tamara
bielik
punkty: 12882
* * * * * * *
 
dodano: 2010-03-27 14:07
Wiecie co, chyba podziałało. Jest szansa na przywrócenie "Laboratorium" do TVP, tylko p. Niedzicki musi sam poszukać sponsorów. Trzymam kciuki, żeby się udało.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP