Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki- Najlepsi przyjaciele człowieka...
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Wakacje
 
 
~ puchacz235    |    dodano: 2019-06-28 19:14
Hej! Jak tam Wam mijają wakacje?
Ja mam zamiar jechać na Akcję Carpatica w sierpniu. Pojadę również pierwszy raz do Warszawy. :D U mnie ostatnio z obserwacjami średnio ale postaram się częściej ruszać gdzieś w teren. Na wakacjach zaczęłam pogłębiać wiedzę o ptakach. Częściej czytam o nich książki. Bo w sumie jak na razie , nie mam co robić. Ukończyłam już ósmą klasę i trzeba się zastanowić do jakiej szkoły się pójdzie. :) Raczej wybieram weterynarię. Mam nadzieję, ze nowa szkoła będzie fajna. Chcę pogłębiać swoja wiedzę na temat zwierząt no i ptaków .:)

To był krótki wpis . ;) Takie wiadomości , co się ostatnio u mnie dzieje.
Pozdrawiam
Julia
 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
Antek_G
żuraw
punkty: 3055
* * * *
 
dodano: 2019-06-29 14:44
Jak mijają wakacje? Dobrze pod koniec lipca pojadę do puszczy białowieskiej. A w środku lipca postaram się częściej wypadać w teren oraz uczyć się o aparacie żeby lepiej robić zdjęcia ptakom.
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8483
* * * * * *
 
dodano: 2019-06-30 07:50
Z perspektywy osoby mieszkającej na Mazowszu zawsze mnie jakoś lekko dziwi przyjeżdżanie do Warszawy na wakacje, w końcu „normalnie” wszyscy z Wawy wtedy uciekają ;). Jakbyś potrzebowała informacji na temat ciekawych miejsc na ptaki w okolicy to pisz, myślę, że jestem w stanie coś tam doradzić :). To u Was jeszcze rekrutacja się nie zakończyła, że możesz dopiero zastanawiać się nad szkołą? Ja chwilowo odstawiłam książki o ptakach i wkuwam biologię, ale coś mozolnie idzie. 
 
 
puchacz235
łabędź
punkty: 10447
* * * * * *
 
dodano: 2019-07-02 18:27
Antek_G ja tez bym chciała pojechać do puszczy tylko za daleko... Ptaszyna już się zakończyła. :) Tylko ciekawa jestem , czy jestem przyjęta. :) Już za kilka dni się dowiem. 
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Zniczek :)
Zagadka ...
Krętogłó ...
Dzierzba ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP