Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki- Najlepsi przyjaciele człowieka...
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Majówka-obserwacje.
 
 
~ puchacz235    |    dodano: 2019-05-05 13:03
Cześć!
Wiosna , wiosna no i wiosna. Jak ja kocham tą porę roku! No i lato również. Są takie dni ,że po prostu nie chce człowiekowi się żyć. Np mi gdy jest pochmurno ☁ wieje wiatr i pada deszcz. Lecz gdy przychodzą te cieplejsze dni to wszystko budzi się do życia. Ja też. :D Dobra, przejdźmy już do moich majówkowych obserwacji. :)
Naprawdę, tym razem wiosna mnie zaskoczyła. Pierwszy raz w życiu zobaczyłam krętogłowa ,który przyleciał do mojego ogrodu ,by sobie pożerować. (dobrze to napisałam? ;) ) Będąc na wycieczce rowerowej do pobliskiego lasu zobaczyłam kląskawkę.(była tak blisko)Oczywiście były też tam inne ptaki jak wrony siwe,sikorki,zięby , gawrony , myszołowy , czaple , dzięcioły, gąsiorki i wiele innych pospolitych ptaków. Szpaki w budce się już wykluły i je już słychać :). Wróble również w rynnie zawitały ,a ja tylko paczę i obserwuję piękną przyrodę. :)
Mam nadzieję,że ktoś przeczytał ten mój wpis.
(Dajcie o sobie znać :D )
Pozdrawiam
~puchacz 

 
 
Komentarze ( 2 )
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8483
* * * * * *
 
dodano: 2019-05-08 19:20
To gratuluję życiówek :). U mnie jest jedna pokląskwa, za to kląskawek brak. Szpaki już głośno piszczą, mazurki chyba też się wykluły, a kwiczoły to już w ogóle mają podloty. 
 
 
puchacz235
łabędź
punkty: 10445
* * * * * *
 
dodano: 2019-05-08 19:51
Dzięki. :)   Ptaki dają znać :D
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Zniczek :)
Zagadka ...
Krętogłó ...
Dzierzba ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP