Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki- Najlepsi przyjaciele człowieka...
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Akcja Carpatica czyli obóz obrączkarski w Beskidzie Niskim.
 
 
~ puchacz235    |    dodano: 2017-09-16 18:47
Cześć!
Właśnie niedawno wróciłam z mojego pierwszego obozu obrączkarskiego - Akcji Carpatica. :) Całe pięć miesięcy na niego czekałam! Ale w końcu nad szedł ten dzień . :) Opłacało się przejechać prawie sto kilometrów. ;) Obóz położony jest na obrzeżu Magurskiego Parku Narodowego koło rzeki Wisłoki.
W ciągu dnia żyłam obozowym życiem.

W ciągu dnia razem z moją siostrą ( czubatką22)  byłyśmy świadkami obrączkowania ptaków. Chodziłyśmy na obchody. W dniu złapało się BARDZO dużo ptaków. Najwięcej łapało się piecuszków. Miałam okazję potrzymać je w rękach i wypuścić. Dużo łapało się także rudzików kapturek  kulczyków i pierwiosnków. Łapały się także makolągwy śpiewaki i moja kolejna życiówka pleszka. :) Mogłam ją potrzymać. :) ! Jestem zadowolona obóz był SUPER!!! :) Zdjęcia z obozu powinny się niedawno pojawić w mojej galerii. :)
Pozdrawiam!
Julia.
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Zniczek :)
Zagadka ...
Krętogłó ...
Dzierzba ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP