Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki- Najlepsi przyjaciele człowieka...
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Ptasia wycieczka nad Rzeszowski Zalew.
 
 
~ puchacz235    |    dodano: 2017-05-30 16:56
Witajcie!
W sobotę miałam okazję pojechać nad Rzeszowski Zalew. Pogoda nawet się udała było słonecznie i ciepło. :) Jestem bardzo zadowolona z tej " ptasiej wycieczki" zobaczyłam wiele nowych życiówek! :D
Najpierw gdy szłam z tatą i z siostrą zobaczyłam łyskę z małymi więc była to rodzinka. Obserwowałam ją przez chwilę jak rodzic daje prosto do dzioba małemu smakołyk. Niedaleko pływały łabędzie nieme też z malutkimi łabędziami. :) Miło było obserwować. Gdy szłam dalej fruwały nad zalewem rybitwy rzeczne. Oczywiście nie zabrakło mnóstwo krzyżówek i śpiewu trzciniaka. Zdjęcia z zalewu można zobaczyć w mojej galerii. Zachęcam! :)
Oprócz tych ptaków , które wymieniłam były również: sroki, kawki, kwiczoły,jerzyki,kosy śpiewaki,kapturki, pierwiosnki, piecuszki. Gdy miałam wracać do auta zobaczyłam kokoszkę. ( życiówka) :) Zrobiłam jej pare zdjęć. Gdy wróciłam do domu dowiedziałam się, że niedaleko Wisłoka ( Rzeszów) przelatywała KRASKA!!! :D
Prawdopodobnie ją widziałam! :)
Obserwacje się udały i byłam bardzo zadowolona. :)
Pozdrawiam
puchacz
 
 
Komentarze ( 0 )
 
Ten dokument nie był jeszcze komentowany
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Zniczek :)
Zagadka ...
Krętogłó ...
Dzierzba ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP