Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki- Najlepsi przyjaciele człowieka...
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Nowy Rok
 
 
~ puchacz235    |    dodano: 2016-12-29 17:34
Witajcie!
Dużymi krokami zbliża się Nowy Rok. I niestety dużo ludzi puszcza fajerwerki. :( Dla nas ludzi do dobra zabawa, ale...dla zwierząt niestety NIE. Zwierzęta słyszą bardziej niż my. Biedne  gdy widzą i słyszą fajerwerki nie wiedzą co się dzieje. :( Chociaż nas zachwycają dla zwierząt do bardzo szkodzi. Mogą mieć m.in uszkodzony słuch przez nie. Apeluję więc do wszystkich, którzy czytają mój wpis :Nie kupujcie nigdy fajerwerków.
Szczęśliwego Nowego Roku!
życzy
puchacz 
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
Ptaszyna
łabędź
punkty: 8483
* * * * * *
 
dodano: 2016-12-29 18:23
Widziałam kiedyś w noc Sylwestrową, jak łatwo od huku fajerwerek płoszą się gołębie. Zrywają się z dachów i lecą bardzo szybko. A przecież to ptaki od dawna przyzwyczajone do miejskiego hałasu. Co więc z gatunkami płochliwszymi i delikatniejszymi, np. makolągwą? Ponoć może ona ze stresu nawet paść w wyniku dosłownie uszkodzenia serca. U mnie na polach zimują jej całe stadka, a fajerwerki są tu bardzo powszechne...
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Zniczek :)
Zagadka ...
Krętogłó ...
Dzierzba ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP