Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
początkujący
 
Poleć znajomemu
Drukuj
PYTANIE DO PANA SOWY
 
 
~ pikok    |    dodano: 2009-06-05 15:01

Witam wszystkich. Chyba sie przyłączę do tego forum. Czytam je od pewnego czasu i jest całkiem fajne. Tylko jedno mnie dziwi. Jak to jest, że w blogu tygodnia i galerii na pierwszej stronie są w kółko te same osoby, a aktywnych i fotografujących klubowiczów jest przecież więcej. Może ktoś mi odpowie? Myślę, że to nie jakość, bo aragorn, netta i trofeus robią extra fotki i zasługują,a inni z tej grupy wybranej takie sobie, a mimo to wciąż mają blog tygodnia. Już zadałem to pytanie gdzie indziej, ale tam chyba pan admin nie odpowie.

 
 
Komentarze ( 4 )
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2009-06-05 15:26
Witam Cię Pikok na forum OTOP Juniora,
Cieszę się, że forum podoba Ci się i mam nadzieję, że pobędziesz z nami dłużej :)

Właśnie miałam odpowiedzieć na Twoje pytanie tam, gdzie pojawiło się po raz pierwszy, czyli na blogu Matisa, ale widzę, że pojawiło się na Twoim osobistym blogu. To może lepiej (zaraz wyjaśnię dlaczego), choć nie wiem dlaczego uważasz, że na blogu Matisa nie odpowiedziałabym.

Myślę, że pomimo przyglądania sie od jakiegoś czasu forum, trochę jednak mylisz blog tygodnia i galerię tygodnia. Ale prawdą jest, że zarówno tu, jak i tu występuje w miarę stała grupa autorów. Na blogu tygodnia już od jakiegoś czasu króluje Matis. Wśród galerii tygodnia natomiast - na zmianę głównie Netta, Trofeus6, akogut czy też beatak. Wszyscy doceniamy ich zdjęcia (tak samo jak Ty). Jak to się stało, że nie zauważyłeś, że galeria Netty jest aktualnie galerią tygodnia? Aragorn, którego obecność na forum bardzo cenię, nie robi specjalnie dużo fotek, więc nie króluje w galerii tygodnia.

A jak wybierane są blogi i galerie tygodnia? Wybiera je system, biorąc pod uwagę ich popularność. Im więcej osób je odwiedza, komentuje i ocenia, tym galeria (blog), ma wiekszą szansę stać się galerią (blogiem) tygodnia. Oczywiście im ktoś wkłada więcej zdjęć, czy dużo pisze postów, tym ma większą szansę stać się autorem tygodnia. Matis pisze dużo i kontrowersyjnie, co wywołuje wiele komentarzy. Nic dziwnego, że jego blog jest często odwiedzany i utrzymuje się jako najpopularniejszy. Nawet Ty, stawiając mi dziś pytanie na blogu Matisa, przyczyniłeś się do wzrostu jego popularności.

Mam  nadzieję, że wybór blogu i galerii tygodnia jest już jasny. Jesli nie, chętnie będę wyjaśniała dalej.
Pozdrawiam.


 
 
Netta
puchacz
punkty: 47334
* * * * * * * *
 
dodano: 2009-06-05 20:58
Witaj Pikok - i zwróć proszę uwagę, że nasza Sowa moderator jest PANIĄ... :)
 
 
sowa
moderator
 
dodano: 2009-06-05 22:10
E, mnie to nie szkodzi. Byle by się dobrze rozmawiało :)
 
 
pikok
jaskółka
punkty: 1622
* * *
 
dodano: 2009-06-16 14:56
Przepraszam za pomyłkę i dziękuję za odpowiedź.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP