Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Smaki natury
 
Poleć znajomemu
Drukuj
2015 i nowości
 
 
~ pawica    |    dodano: 2016-05-24 20:40
Dawno nie pisałam i nie byłam aktywna na stronie, ale to nie oznacza, że porzuciłam moją ptasią pasję. Co prawda nie robię już zdjęć tak często, częściej rysuję. 
  Chciałabym zrobić krótkie podsumowanie roku 2015, chociaż jest już prawie czerwiec. Zimą pojechałam na obserwację lodówek nad zatoką gdańską, latem wielokrotnie odzwiedziłam sowiarnię/sokolarnię w Ustroniu, obserwowałam flamingi i żołny w Hiszpanii oraz miałam okazję posłuchać puszczyków. Udany rok.

PS Chciałabym wrócić do bazgrolenia Alexa. Mam pomysł by zrobić krótki komiks o nim (jeszcze nie wiem co ja tam napiszę) , ale póki co to tylko projekt
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2016-05-25 09:07
Witaj z powrotem :)

Ciekawa jestem tego wznowienia rysunków z Alexem. Był przekochaną postacią. Komiks byłby niezgorszym pomysłem na jego powrót. ;) Czekam na efekty :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Nasz ...
Tym ...
Puchacz ;)
Szklane ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP