Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Hej Ptasiarze!!!KONKURS!!!
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Ptaszyska
 
 
~ myszolowK    |    dodano: 2016-03-22 12:23
Witam chcę zapytać czy ktoś jedzie w tym roku na ptaszyska (land rover)?
 
 
Komentarze ( 3 )
 
 
szlamnik
moderator
 
dodano: 2016-03-24 20:51
A co to są te ptaszyska i co wspólnego ma z nimi Land Rover? Przybliż nam temat...
 
 
myszolowK
pliszka
punkty: 260
*
 
dodano: 2016-03-25 10:43
Otóż corocznie w okolicach doliny Warty odbywa się zjazd samochodów terenowych (niestety, tylko dla posiadaczy auta marki Land R over) niby tak, aby lepiej poznać przyrodę, ale naprawdę przechodzi to tak: wyjazd trwa trzy dni (15.03-17.03). Najpierw jest planowanie - co, jak i kiedy, a około południa (13.30) zaczyna się wyjazd (zapomniałem dodać, że w tym roku jadą także osoby niepełnosprawne razem z fundacją "Podróże bez Granic", a więc chyba inni mogą jechać, choć wolałbym, żeby się upewnić na stronie internetowej Ptaszyska AD 2016 Land klinika - tam będzie więcej informacji). W tamtym roku zaobserwowaliśmy czajki, żurawie, bażanty, wszystkie polskie gatunki łabędzi, gęgawy, bociany czarne i białe, nie wspominając już o kumakach i o pijawkach. Po powrocie chwila na odpoczynek i robimy grilla. W następne dni nie wiem co było, ponieważ mnie nie było. Zgaduję, że pewnie to samo. Wtedy wszystko odbywało się w Chatce ornitologa.
 
 
myszolowK
pliszka
punkty: 260
*
 
dodano: 2016-04-16 09:35
Uwaga - dzisiaj zaczynają się Ptaszyska... ale ja  nie jadę i jeśli ktoś jedzie, proszę nadesłać, co tam było, na moją pocztę.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
Archiwum
2017
2016
2015
2014
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP