Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Moja pasja-ptaki!
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Zapraszam
 
 
~ major93    |    dodano: 2010-05-21 10:31
Witam;) Naprawdę bardzo miło jest wejść na najlepszą stronę w internecie, niestety tak bardzo dawno przeze mnie nie odwiedzaną:( Wiem, że pewnie za późno, a raczej na pewno za późno (wcześniej nie miałem możliwości), ale chciałbym wszystkich gimnazjalistów zachęcić do złożenia podania do ZSL w Miliczu;) Szkoła jest bardzo przyjemna. Jeśli chodzi o ptaki jest bardzo dużo konkursów ornitologicznych (mogę się pochwalić, że w jednym w nich zająłem 2 miejsce na szkołę, więc jak na pierwszaka bardzo dobry wynik:)). Jest także kółko ornitologiczne. Często również przyjeżdżają różni ornitolodzy np. niedawno był referat z organizacji Bubobory, było spotkanie z sokolnikami, a w środę za tydzień przyjedzie ornitolog(niestety zapomniałem imię i nazwisko:() i wygłosi referat na temat ptaków na Stawach milickich co pewnie także będzie się wiązało z wyjściem w teren. Co do wyjść w teren to bardzo bardzo blisko są Stawy Milickie, który pewnie każdy interesujący się ptakami zna:) Na stawach są czatownie, trasy, tablice ornitologiczne, które ułatwiają obserwowanie ptaków. Ludzie są bardzo mili i w końcu jest z kim o ptakach pogadać. Połowę moich znajomych ,,zaraziłem" ptakami:) Dni otwarte szkoły odbędą się 23. maja (niedziela) i zaczną się już o 12.00;) Wszystkich chętnych zapraszam:)
 
 
Komentarze ( 4 )
 
 
emis13
bielik
punkty: 27298
* * * * * * *
 
dodano: 2010-05-21 21:21
To bardzo dobrze, że ,,zaraziłeś" znajomych ptakami. Warto przyznawać się do swoich pasji. Wiem, że to lepiej niż nic o nich nie mówić ( przez pierwszy rok fascynacji ptakami, publicznie udawałam, że nie wiem, co to wogóle ptak, dopiero niedawno wyjęłam z szafek obrazy z ptakami i zamierzam powiesić sobie ich zdjęcia na ścianie).
 
 
basias
puchacz
punkty: 42414
* * * * * * * *
 
dodano: 2010-05-23 09:26

Ja nie mam za bardzo kogo "zarażać" ptakami, bo u nas w klasie nikt nie wykazuje zainteresowania. Niektórzy nawet mówią, że nie lubią ptaków. Spróbowałam jednak moją kuzynkę, chwilowo zaczęła się interesować. Teraz jednak jej już to trochę osłabło. Ale postanowiłam spróbować ją nagadać jeszcze raz :)

 
 
KamilMyslek
kruk
punkty: 5057
* * * * *
 
dodano: 2010-05-23 09:47
Mój kolega też miał niestety słomiany zapał. Ale wydaję mi się, że zainteresowałem ptakami moją panią od biologii. W końcu w szkole odbyła się prelekcja na temat naszych skrzydlatych przyjaciół ;)
 
 
Aragorn
bielik
punkty: 18625
* * * * * * *
 
dodano: 2010-05-23 12:48
Ja pewnego czasu też miałem ,,ucznia" którego zapał okazał się wyjątkowo słaby, po 2 obserwacjach zdechł :) Po za tym jego skupienie na ptakach było wyjątkowo małe 3/4 czasu obserwacji kłapał ustami, gdy ja  obserwowałem. Przyznaje było to trochę denerwujące.
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
A jaki ...
Gniazdo ...
Gniazdo ...
Mój ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP