Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
oliwia
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Sójka
 
 
~ lili    |    dodano: 2010-07-20 22:19

To było nie samowite,piękne i zjawiskowe że pierwszy raz w swoim życiu zobaczyłam na własne oczy Sójke. Ciesze się z tego i myśle że nie raz takiego ptaka zobacze.

 
 
Komentarze ( 4 )
 
 
Netta
puchacz
punkty: 47334
* * * * * * * *
 
dodano: 2010-07-21 09:35
Jestem pewna, że sójkę zobaczysz niejednokrotnie. To bardzo powszechny i liczny ptak, do tego dość wrzaskliwy, więc i łatwy do zlokalizowania. Wystarczy wyjść do byle jakiego lasu...
 
 
akogut
moderator
 
dodano: 2010-07-21 10:13
Nie dziwię się Lili, że dopiero teraz widzisz sójkę w naszej okolicy. Przyczyną tego są sroki, które opanowały naszą dzielnicę, przepłaszając sójki. Kiedyś widywałam je bardzo często, nawet w okolicy szkoły.
A jeden pan, powiedzmy zajmujący się życiem kulturalnym, zaczepił mnie i powiedział, że widział sójkę i nie wiedział, że takie kolorowe ptaszki żyją w Polsce :)
 
 
Kawka13
łabędź
punkty: 11701
* * * * * *
 
dodano: 2010-07-25 14:46
Ja po tym jak przeprowadziłam się pod las, sójka jest dla mnie codziennością. Ale nie wyobrażam sobie, jak mogą żyć w dużych miastach. :O I to jeszcze rywalizując ze srokami.
 
 
ficia15
bielik
punkty: 16372
* * * * * * *
 
dodano: 2010-07-26 13:16
akogut napisał:
„Nie dziwię się Lili, że dopiero teraz widzisz sójkę w naszej okolicy. Przyczyną tego są sroki, które opanowały naszą dzielnicę, przepłaszając sójki. Kiedyś widywałam je bardzo często, nawet w okolicy szkoły...”
Natomiast w Wałbrzychu, przynajmniej tam, gdzie ja mieszkam, częściej widujemy sójki niż sroki :)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Boje sie ...
jaki to ...
Bocian ...
zwiad
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP