Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Krejzola i ptaki.! :)
 
Poleć znajomemu
[styczeń 2010] Krejzola i ptaki.! :)
 
 
dodano: 2010-01-03 12:56
Wczoraj po raz pierwszy tej zimy miałam okazje obserwować jemiołuszki ;) Podług poprzedniej zimy spóźniły się prawie trzy miesiące :| .  Obserwowałam je w ogrodzie w pobliżu karmników. Niestety było ... Więcej
 
dodano: 2010-01-03 12:53
Czy w Polsce żyją ptaki które zimą mają lęgi.? Jeżeli tak, to prosze wymienić jakiee . . . Więcej
 
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
Orlik z ...
Czyje to ...
W ...
Kolorowy ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP