Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
Wczoraj po raz pierwszy tej zimy miałam okazje obserwować jemiołuszki ;) Podług poprzedniej zimy spóźniły się prawie trzy miesiące :| . Obserwowałam je w ogrodzie w pobliżu karmników. Niestety było ...