Strona, jak wiele innych, wykorzystuje cookies (tzw. ciasteczka). Jeśli ci to odpowiada, kontynuuj - w przeciwnym przypadku dowiedz się więcej kliknij.
http://www.otopjunior.org.pl
 
<
Poprzedni blog
 
Lista blogów
 
Następny blog
>
 
Ptaki :)
 
Poleć znajomemu
Drukuj
Po dłuuuugiej przerwie... - czyli nareszcie wróciłam!
 
 
~ kicia4    |    dodano: 2016-01-03 15:32    |    ostatnia zmiana: 2016-01-03 17:04
Hej! :) Witam Was wszystkich po naprawdę długiej przerwie. W sumie to ostatnio bardzo rzadko wchodziłam na internet, ponieważ,... Sama do końca nie wiem. Być może to dlatego, iż brat ściągnął kilka ciekawych gier, zabrałam się porządniej za naukę, zanurzyłam się w kilku ciekawych książkach ("Władca Pierścieni"). Ale i tak czy siak nie zaniedbałam ptaków w realu! Byłam na paru wyprawach, najczęściej z tatą i bratem. Zrobiłam także trochę zdjęć. Zobaczycie je pewnie w środę, kiedy będę miała troszkę wolnego czasu w mojej galerii. Za dwa tygodnie zaczną mi się ferie, więc na pewno też gdzieś pójdę (jak co roku nad rzekę, by zapolować na zimorodka). I to już na razie tyle. W następnych wpisach napiszę coś więcej o moich zaległych wycieczkach. Tak więc pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że już takiej długiej przerwy u mnie nie będzie!
 
 
Komentarze ( 1 )
 
 
Tyto_alba
jaskółka
punkty: 2394
* * *
 
dodano: 2016-02-05 21:26
Witaj kicia4! Ja też wróciłam po długiej przerwie i miło mi zobaczyć znowu znajome 'twarze' ;)
 
Nie ponosimy odpowiedzialności za wypowiedzi zawarte w komentarzach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Są one prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Logowanie do serwisu:
 
 
 
Zapamiętaj hasło
 
 
 
 
 
Najnowsze w galerii klubowicza
pan ...
pan ...
boćki na ...
cześć, ...
 
 
 
 
Najnowsi ulubieni klubowicza
 
 
 
 
 
Projekt i wykonanie Excelo.
Powered by excelo true CMS system.
Portal przygotowano dzięki wsparciu finansowemu Ambasady Królestwa Holandii w Polsce
- Program Małych Projektów Matra/KNIP