Dziś 14 października, Dzień Nauczyciela (choć niektórzy mówią, że to dzień uczniów ;)). Z tej okazji chciałabym złożyć wszystkim nauczycielom na OTOP Juniorze życzenia. Tak więc, życzę sukcesów, satysfakcji z pracy, cierpliwości, spełnienia marzeń, a przede wszystkim zdrowia :)
Ficia15
Pozdrawiam
Również życzę wszystkiego dobrego i pociechy z uczniów.